DIGIDION - studio reklamy Rybnik
DIGIDION oferta DIGIDION kontakt
DIGIDION email
 
 

druk wielkoformatowy - digidion

powrót oferta digidion
 

Tworzenie stron internetowych

Mamy XXI wiek - klient, który nie odnajduje naszej strony internetowej, najzwyczajniej w świecie, stwierdza, że Nasza firma nie istnieje, już nie istnieje lub nie spełnia nowoczesnych standardów.

Strona internetowa WWW to gwarancja odnalezienia Państwa firmy w nowoczesnych mediach, które są w dniu dzisiejszym standardowym środkiem do pozyskiwania przez klienta informacji o Państwa działalności. Chodzi o internet.

Strona WWW to miejsce, gdzie mogą Państwo zamieścić pełen zakres informacji o działalności swej firmy, pochwalić się swoimi osiągnięciami, a tym samym umocnić swoją pozycję na rynku.
To również bardzo ważny czynnik ułatwiający Państwu kontakt z klientem i zbliżenie się do niego za pomocą różnych funkcjonalności strony.
Bardzo ważne jest zapewnienie informacjom o Państwa firmie odpowiedniej oprawy graficznej zgodnej z charakterem działalności.
Zagwarantujcie więc Państwo swojemu klientowi komfort niewychodzenia z domu celem zapoznania się z charakterem Waszej działalności i ofertą.

Strony HTML

Strony Flash

Samoobsługowe strony

Są to strony najtańsze. Choć ich stopień zaawansowania technologicznego jest dość niski, można na nich w sposób o wiele ładniejszy, z większym polotem zaprezentować swoją ofertę i wyrazić siebie.
Dzieje się tak, ponieważ nie jesteśmy ograniczaniczani pewnym oprogramowanym szablonem, wedle którego ma się nam tworzyć automatycznie treść na stronie.

Jest to również idealne rozwiązanie dla ludzi, którzy chcą posiadać kilku lub kilkunastu podstronnicową stronę własnej firmy, a treści zawarte na stronie nie są często aktualizowane.

Nowoczesna technologia FLASH firmy Adobe, stworzona przez firmę Macromedia, umożliwia całkowitą dowolność w układzie graficznym strony, czyni ją wykwintniejszą i atrakcyjniejszą wizualnie za sprawą ruchu , dźwięku i interakcji z urzytkownikiem.
Jest idealnym rozwiązaniem do zaprezentowania konkretnego produktu w wykwintnej oprawie graficznej.

Świetne rozwiązanie dla producentów oraz twórców. Można stworzyć atrakcyjne galerie, odtwarzacze muzyczne, prezentacje obrotowe obiektów, interaktywne mapki dojazdu, itd.

Czyli tak zwane CMS'y. To strony dla ludzi, którzy chcą stworzyć rozbudowany system prezentacji, artykułów, czy też np. sklep internetowy, które to treści są często aktualizowane.

Polega to na tym, że oprócz strony, która wyświetla się odbiorcy, mamy stworzony specjalnie dla nas panel zarządzający naszą stroną- jego treściami, układem strony. Tam wpisujemy treść naszej strony w specjalne okienka i strona się automatycznie aktualizuje.

Jeżeli dokonujesz częstych zmian na stronie, lub chciałbyś mieć na niej specjalne funkcjonalności typu: kalkulatory cen, księgi gości, kalendarze, itd, to jest to dla Ciebie idealne rozwiązanie.

www.tehni.pl www.tvnews.pl mkuchnie.com.pl
www.tehni.pl www.tvnews.pl mkuchnie.com.pl
www.tehni.pl www.tvnews.pl mkuchnie.com.pl
www.tehni.pl www.tehni.pl mkuchnie.com.pl
www.tehni.pl www.tvnews.pl mkuchnie.com.pl
www.tehni.pl www.tvnews.pl www.tvnews.pl

ETAPY TWORZENIA STRONY

Szata graficzna strony

częste i wnikliwe konsultacje z Państwem na temat jej wyglądu i przedkładanie projektów graficznych do akceptacji,
doradztwo w zakresie efektów marketingowych, które można osiągnąć za pomocą umiejętnego wykorzystania grafiki strony.

Wykonanie strony

Po zaprojektowaniu, zaakceptowaniu jej przez Państwa oraz dostarczeniu wszelkich informacji merytorycznych, które mają się znaleźć na stronie, przystępujemy do pracy w zakresie opracowania reszty podstron i umieszczenia na nich dostarczonej grafiki.

Aktualizacja strony

dobra strona internetowa to taka, która żyje, czyli okresowo aktualizowana przez Państwa. Na bazie umów ryczałtowych, lub odpowiedniego cennika, będziemy aktualizować Państwa stronę, czyli dodawać kolejne podstrony, zdjęcia, treść. W przypadku"STRONY SAMOOBSŁUGOWEJ", po gruntownym przeszkoleniu sami Państwo możecie wprowadzać zmiany na stronie.

 

Elementy stron internetowych

Nagłówki stron internetowych

Jeśli mają Państwo już stronę internetową i chcą ja wzbogacić o ciekawe efekty graficzne, to proponujemy nagłowek strony wykonać w technologii FLASH. Będzie on wtedy ruchomy i będzie wchodził w interakcję z urzytkownikiem strony. Jeśli chcemy by menu strony było atrakcyjniejsze niż standardowe, można na nim zawrzeć również menu naszej strony internetowej, które będzie się charakteryzowało płynnymi ruchami, zmianami kolorów, kształtów po najechaniu myszką. Technologia Flashowa pozwala nam tu na pełną swobodę.

PRZYKŁADY:

Mapki dojazdu

Każda firma pragnie najdokładniej wytłumaczyć swojemu klientowi jak się do niej dostać. Mapka dojazdu jest tutaj mile widziana. Niestety nie można ot tak poprostu wykorzystać na naszą stronę mapy Googla, ponieważ Google na to nie pozwala i może to grozić sankcjami z jego strony. MAPKĘ TRZEBA STWORZYĆ SAMEMU. Tworzymy mapki dojazdu na wiele różnych sposobów. Mogą to być jednoppoziomowe mapu w jpg, gif,png, ale możemy również zrobić ruchomą, wielopoziomową i interaktywną papkę w technologii FLASH.

PRZYKŁADY:

 

Bannery internetowe

By znaleźć się wysoko w rankingu wyszukiwarek internetowych należy swoją stronę rozpropagować w internecie. Dzieje się to za sprawą umieszczania linków do sawojej strony  lub informacji o niej na innych serwisach i portalach internetowych.
Do tego celu są potrzebne bannery internetowe zawierające krótką informację na temat Państwa strony i łącze które sprawia, że po kliknięciu na tenże banner urzytkownik przechodzi automatycznie na Waszą stronę internetową.
Takie BANNERY proponujemy w wielorakich formatach, np: jpeg, gif oraz ruchomy i atrakcyjny banner w technologii FLASH.