DIGIDION - studio reklamy Rybnik
DIGIDION oferta DIGIDION kontakt
DIGIDION email
 
 

druk wielkoformatowy - digidion

powrót oferta digidion
Wykonamy dla Państwa najwyższej jakości wydruki wielkoformatowe, na wszelkich nośnikach do druku solwenowego. Zaletą druku wielkoformatowego jest możliwość zadruku bardzo dużych płaszczyzn, co sprawia, że najczęściej stosuje się ten rodzaj druku do reklamy zewnętrznej.

NOŚNIKI DO DRUKU WIELKOFORMATOWEGO

FOLIA SAMOPRZYLEPNA MONOMER I POLIMER - służy do oklejania szyb, samochodów, tablic reklamowych, kasetonów, można z niej wycinać naklejki, itp.

BANER REKLAMOWY- potocznie zwany plandeką - zaoczkowany na krawędziach idealnie nadający się do ekspozycji na płotach przy drogach. Koszt takiego banera jest niewielki, co sprawia, że jest najczęściej stosowaną formą reklamy.

SIATKA MESH - dziurkowana tkanina do zadruku. Przez wzgląd na dużą przewiewność często stosowana przez firmy budowlane na rusztowaniach lub w miejscach gdzie panuje duży ruch powietrza.

PAPIER - można drukować plakaty w pojedynczych ilościach, nie trzeba zamawiać setek sztuk jak w druku offsetowym.

FOLIA ONE WAY VISION - to folia bardzo często stosowana na szybach samochodowych lub sklepowych. Dzięki dziurkom i specjalnemu szaremu klejowi uzyskujemy wrażenie, że od zewnątrz widzimy zadruk, a od wewnątrz szyba jest przezroczysta i widzimy wszystko na zewnątrz.

WIELE WIĘCEJ NOŚNIKÓW...